Reference

Reference

Zpočátku jsem si nedokázala úplně představit, jak mi může konzultace mého talentu konkrétně pomoci. O to více mě překvapilo jak přínosná pro mě byla a jaké konkrétní kroky z ní pro mě vyplynuly. Mentorink s Tomášem byl pro mě velmi příjemný a přínosný čas. Hlouběji jsem porozuměla svému talentu, jeho silným i slabším aspektům a získala konkrétní představu o práci, které bych se už teď na základě svého talentového profilu mohla věnovat. A hodně mě zaujal Tomášův přístup k objevení vlastní jedinečné hodnoty.

Jitka Sulitková

Cítím, že schůzky s Tomášem Nutilem jsou pro mě velkým přínosem. Na počátku jsem se velice obávala toho se otevřít cizímu člověku. Tyto obavy se ukázaly jako zbytečné. Od prvního sezení s Tomášem jsem vnímala klidnou a přirozenou atmosféru, která mi pomáhala se uvolnit a soustředit se na cíle, které jsem si stanovila. Díky svým přesně cíleným otázkám mě Tomáš „donutil“ se lépe poznat a porozumět si, což mi pomohlo k potřebné míře sebejistoty a důvěře sama v sebe. Oceňuji na Tomášovi, že dokáže být náročný a že tato náročnost je vždy spjatá s citlivostí a empatií. Díky tomu mě dokázal přivést na nové myšlenky a objevy, o kterých jsem ani netušila, že v sobě mohu najít. Naučil mě „lépe“ přemýšlet a používat vlastní mozek. Vnímám na sobě velký osobní růst, díky kterému jsem úspěšnější i v pracovní rovině. Z velké míry za to vděčím právě Tomášovi Nutilovi a jeho způsobu koučování. Nezbývá než poděkovat!

Marie TrnkováSenior Consultant, Partners for life planning a.s.

Náhody v životě neexistují. Jsem tedy velmi rád, že jsem Tomáše měl potkat a potkal. Pomohl mi poznat sám sebe, uvědomit si jaké jsou mé silné stránky a vášně. Je úžasné si uvědomit co vás naplňuje energií! A je úžasné zapojit své vášně i do profesního života. Tomáš je zkušený a empatický a dokázal se při našich setkáních zaměřit na moji konkrétní situaci a potřebu. Rád spolupráci s Tomášem Nutilem doporučuji i Vám.

Vladimír KosInvestor a poradce v oblasti činžovních domů

Tomáš mi změnil postoj k mé práci, což je nesmírně důležité pro mou mysl i tělo. Za dobu co spolupracujeme, jsem se neskutečně posunul a vnímám hlavně možnosti na trhu, jaké jsou k dispozici a jak toho využiji v praxi. Spoustu technik, které na našich sezeních řešíme jsem znal obecně, nicméně teď jsme je prohloubili a nyní na nich mohu krásně pracovat a rozvíjet je všemi směry. Díky Ti! :-)

Martin Bednárjednatel Union Finance s.r.o.

Před tím než jsem poznal Tomáše, chybělo mi být více praktický a byl jsem často hodně vyčerpaný. Tím, že mi ukázal několik pohledů ze spektra bohatství uvědomil jsem si, na co se v souvislosti se svým talentem a přirozeností můžu zaměřit, aby mé činy byli praktické, měl více energie a byl častěji ve flow. Například jsem zdvojnásobil fyzický pohyb, začal nabízet příležitosti což v kombinaci s tím, že jsme se podívali na mojí vizi, kterou jsme následně převedli do konkrétní podoby znamenalo praktické uvědomění, že to najednou jde. Měl jsem spočítaný návrh profitabilního modelu, který jsme na základě zkušenosti zohlednili i s energií mého talentu. Celkově jsem se díky Tomášovi vrátil k některým zvykům co jsem přestal dělat a začal se častěji dostávat do flow, které mi na začátku chybělo a též se dívám na věci více z praktického použití. Myslím, že mám solidní základ, který mi otevřel další pohledy k cestě bohatství.

Ondřej PrůchaProfesionální kouč

Jsem vděčná, že jsem si díky konzultacím s Tomášem ujasnila, proč dělám to, co dělám a jaká je má vize. Uvědomila jsem si, pro co mám vášeň, co je má opravdová success story a jak tyto dvě témata spolu souvisí. Nyní vím, jak podnikat tak, aby to bylo v souladu s tím, kým opravdu jsem a dávalo mi to smysl.

Ivana Štěpkovámanažerka LR Health&Beauty

Tomáš mě podpořil při zvědomování mých vědomých i téměř nevědomých silných stránek a pochopit, na čem můžu svůj byznys stavět a kde naopak potřebuju využívat talenty ostatních. Cítím z něj opravdový zájem, vhled i vnitřní klid a dokáže těmito vlastnostmi "nakazit" i ostatní. Tomáš mi pomohá pootevřít dveře k cestě dopředu a najít v sobě motivaci přesunout se o level výš....

Markéta AdamíkováExecutive Coach

Spolupráce se Tomem je pro mě radost, smysl a řád. Jeho klidný a vlídný přístup plný hloubavých vhledů mě baví a pomáhá mi k tomu žít lépe a radostněji. Baví mě společně hledat jak věci dělat jinak a jak uvidět obtížné situace z jiných úhlů pohledu. Kdo hledá klid, řád a podporu, u Toma ji určitě najde J. Díky Tome!

Olina VejrychováTeam leader, Greenways

Tomáše znám přes 10 let. Po celou dobu se v osobnostní i odborné rovině posouvá dopředu. Umí být profesionálním koučem, ale i mentorem, který čerpá ze svých životních a podnikatelských zkušeností. To mně vyhovuje, protože koučování pak probíhá mnohem efektivněji. Tomáš dokáže v rámci koučingu velmi dobře použít výsledky osobnostního testu dynamiky bohatství.

David DlouhýTop poradce, Fincentrum

Koučování s Tomášem Nutilem mi přineslo: 1. Klid 2. Vyvážení pracovního a osobního života 3. Nadhled nad určitými situacemi 4. Neomezené možnosti, které jsem schopen najít sám v sobě 5. Návod při rozvíjení aktivit s mými manažery a řediteli 6. Možnosti motivace a řešení klíčových situací 7. Odlišení běžných aktivit od těch důležitých Myslím si, že hlavní Tomášovi přednosti jsou: 1. Umění naslouchat 2. Zkušenosti s vedením obchodníků 3. Poznání duchovní cesty 4. Schopnost motivace 5. Pochopení 6. Všeobecné znalosti 7. Obrovská chuť se vzdělávat a zdokonalovat Nakonec bych ti Tomáši velice rád poděkoval za všechny tyto věci. P. S. Těším se na další spolupráci.

Miroslav Šperlobchodní ředitel PFP s.r.o.

Za sebe musím říct, že včerejší sezení předčilo moje očekávání. To, že byl celý rozhovor nenucený a příjemně intuitivně plynul, jsem i očekávala. Ale, že půjdu domů nabitá energií a s pocitem, že konecňě vím a cítím, kde je moje místo a jak věci správně dělat, aby mi to fungovalo, v to jsem nedoufala. Ale stalo se a já jsem si po včerejšku jednak utvrdila, kdo jsem, co je má přirozenost a pocitově mi jakoby “spadnul kámen ze srdce”. A pak jsem dostala skvělé rady, jak rozklíčovat své hlavní spolupracovníky, jak zjistit jejich styl práce a následně jak s nimi co nejefektněji pracovat dál, co je teď pro mně klíčové. A nejvíc mně na tom baví to, že nejenom, že už vím, jak na své spolupracovníky a blízké lidi, aby nám to spolu fungovalo, ale navíc budou z toho mít všichni dobrý pocit, protozě vše bude navazovat zase na jejich přirozenost! A to mně baví a je pro mně důležité. A z tohoto pohledu můžu takový rozbor vlastní osoby a mentoringový test pod tvým vedením jen doporučit. A obvzlášť každému, kdo tápe a neustále přemýšlí, jestli to, co dělá a jak to dělá, je to správné a necítí se ve svém životě v souladu se svoji vnitřní energií.

Michala Vachulkovámanažer, LR Health and Beauty

Na koučování s Tomášem mohu podat pozitivní referenci: 1) celkově nastavený systém je velice dobře propracovaný včetně formulářů a hezky celou spolupráci vede 2) koučování mi vždy přineslo další strategické kroky a bylo pro mě přínosné 3) Tomáš v tomto procesu pomohl svou empatií, lehkým náročným stylem ve stanovování akcí i špetkou svého odborného pohledu na věc 4) oceňuji hlavně Tomášovu schopnost jít v otázkách do hloubky, za roh. Díky tomu jsem si každý můj vyřčený cíl či plán dobře odpřemýšlel hned v průběhu setkání.

Jiří Máčeředitel Partners for life planning a.s.

„Koučování vedené Ing. Tomášem Nutilem mě obohatilo v několika směrech: • Uvědomila jsem si v kolika různých momentech dělám chybu • pod jeho vedením jsem zjistila, že jsem schopna si to nejen uvědomit, ale i sama nacházet řešení • tento systém mě v mnohém posunul kupředu, vyřadila jsem spoustu chyb při své podnikatelské činnosti • změna pohledu na řešení ,,věcí" začala přinášet větší obchodní úspěchy • větší zisky, dosažené za většího klidu, vše se lépe zvládá, bez chaotického „pobíhání" z jedné činnosti na druhou • větší uspokojení z práce s menší námahou • tato výuka se odrazila i v osobní rovině - zdravotní, působení na výchovu dětí, • spolužití s partnerem Děkuji a vřele doporučuji všem těm, kteří mají chuť se posunout ať v životě osobním či podnikatelském.“

Irena LachováDiamond Ambassador, Starlife s.r.o.

Neváhejte mě kontaktovat. Rád vám poskytnu více informací.

Tomáš: (+420) 776 048 928 nebo tomas@tomasnutil.cz

asistentka Anička: asistentka@tomasnutil.cz