Reference

Reference

V Tomášovi jsem poznala Profesionála, který mě nadstandardně klidným a důvěryhodným způsobem přivedl k efektivnějšímu propojování profesního i osobního života se zdrojem svých talentů. Tomáš dokáže velmi přirozeně přivést klienta k pojmenování podstaty jeho problémů a pomoci přetransformovat je v uvědomění si jeho jedinečné hodnoty. Už v průběhu setkávání jsem začala přirozeně měnit nastavení některých svých standardů. Během našich rozhovorů vnímavě naslouchal a správně četl v mém vyjadřování to, co skutečně potřebuji. Přivedl mě k nečekaným a nečekaně otevřeným odpovědím, s častými AHA momenty. Spolupráce s Tomášem naprosto předčila má očekávání.
Jiřina Försterovápersonální ředitelka Lázně Teplice
Do spolupráce s Tomášem jsem šel s očekáváním, že mi pomůže uvědomit si mé silné stránky a díky tomu si ujasním, v čem jsem opravdu dobrý a co je pro mě lepší delegovat. Výsledek nakonec předčil má očekávání. Uvědomil jsem si mnoho věcí sám na sobě, ale i u lidí, se kterými spolupracuji. Mám nyní jasnou představu, co mám delegovat a v čem jsem naopak velmi silný. Příjemné bylo, že mentoringová setkání byla vedena v neformální a přátelské atmosféře.Tomáš dobře naslouchal a snažil se navnímat, co doopravdy potřebuji. Díky talentové profilaci, a Tomášově zpětné vazbě, jsem objevil své největší talenty, cítím se více sebevědomý v tom, co dělám, a uvědomuji si svoji roli více než kdykoliv předtím!
Jindřich Bezděkahypotéční poradce
Zpočátku jsem si nedokázala úplně představit, jak mi může konzultace mého talentu konkrétně pomoci. O to více mě překvapilo jak přínosná pro mě byla a jaké konkrétní kroky z ní pro mě vyplynuly. Mentorink s Tomášem byl pro mě velmi příjemný a přínosný čas. Hlouběji jsem porozuměla svému talentu, jeho silným i slabším aspektům a získala konkrétní představu o práci, které bych se už teď na základě svého talentového profilu mohla věnovat. A hodně mě zaujal Tomášův přístup k objevení vlastní jedinečné hodnoty.
Jitka Sulitková
Náhody v životě neexistují. Jsem tedy velmi rád, že jsem Tomáše měl potkat a potkal. Pomohl mi poznat sám sebe, uvědomit si jaké jsou mé silné stránky a vášně. Je úžasné si uvědomit co vás naplňuje energií! A je úžasné zapojit své vášně i do profesního života. Tomáš je zkušený a empatický a dokázal se při našich setkáních zaměřit na moji konkrétní situaci a potřebu. Rád spolupráci s Tomášem Nutilem doporučuji i Vám.
Vladimír KosInvestor a poradce v oblasti činžovních domů
Jsem vděčná, že jsem si díky konzultacím s Tomášem ujasnila, proč dělám to, co dělám a jaká je má vize. Uvědomila jsem si, pro co mám vášeň, co je má opravdová success story a jak tyto dvě témata spolu souvisí. Nyní vím, jak podnikat tak, aby to bylo v souladu s tím, kým opravdu jsem a dávalo mi to smysl.
Ivana Štěpkovámanažerka LR Health&Beauty
Tomáš mi změnil postoj k mé práci, což je nesmírně důležité pro mou mysl i tělo. Za dobu co spolupracujeme, jsem se neskutečně posunul a vnímám hlavně možnosti na trhu, jaké jsou k dispozici a jak toho využiji v praxi. Spoustu technik, které na našich sezeních řešíme jsem znal obecně, nicméně teď jsme je prohloubili a nyní na nich mohu krásně pracovat a rozvíjet je všemi směry. Díky Ti! 🙂
Martin Bednárjednatel Union Finance s.r.o.
Tomáš mě podpořil při zvědomování mých vědomých i téměř nevědomých silných stránek a pochopit, na čem můžu svůj byznys stavět a kde naopak potřebuju využívat talenty ostatních. Cítím z něj opravdový zájem, vhled i vnitřní klid a dokáže těmito vlastnostmi "nakazit" i ostatní. Tomáš mi pomohá pootevřít dveře k cestě dopředu a najít v sobě motivaci přesunout se o level výš....
Markéta AdamíkováExecutive Coach
Spolupráce se Tomem je pro mě radost, smysl a řád. Jeho klidný a vlídný přístup plný hloubavých vhledů mě baví a pomáhá mi k tomu žít lépe a radostněji. Baví mě společně hledat jak věci dělat jinak a jak uvidět obtížné situace z jiných úhlů pohledu. Kdo hledá klid, řád a podporu, u Toma ji určitě najde J. Díky Tome!
Olina VejrychováTeam leader, Greenways
Tomáše znám přes 10 let. Po celou dobu se v osobnostní i odborné rovině posouvá dopředu. Umí být profesionálním koučem, ale i mentorem, který čerpá ze svých životních a podnikatelských zkušeností. To mně vyhovuje, protože koučování pak probíhá mnohem efektivněji. Tomáš dokáže v rámci koučingu velmi dobře použít výsledky osobnostního testu dynamiky bohatství.
David DlouhýTop poradce, Fincentrum
Za sebe musím říct, že včerejší sezení předčilo moje očekávání. To, že byl celý rozhovor nenucený a příjemně intuitivně plynul, jsem i očekávala. Ale, že půjdu domů nabitá energií a s pocitem, že konecňě vím a cítím, kde je moje místo a jak věci správně dělat, aby mi to fungovalo, v to jsem nedoufala. Ale stalo se a já jsem si po včerejšku jednak utvrdila, kdo jsem, co je má přirozenost a pocitově mi jakoby “spadnul kámen ze srdce”. A pak jsem dostala skvělé rady, jak rozklíčovat své hlavní spolupracovníky, jak zjistit jejich styl práce a následně jak s nimi co nejefektněji pracovat dál, co je teď pro mně klíčové. A nejvíc mně na tom baví to, že nejenom, že už vím, jak na své spolupracovníky a blízké lidi, aby nám to spolu fungovalo, ale navíc budou z toho mít všichni dobrý pocit, protozě vše bude navazovat zase na jejich přirozenost! A to mně baví a je pro mně důležité. A z tohoto pohledu můžu takový rozbor vlastní osoby a mentoringový test pod tvým vedením jen doporučit. A obvzlášť každému, kdo tápe a neustále přemýšlí, jestli to, co dělá a jak to dělá, je to správné a necítí se ve svém životě v souladu se svoji vnitřní energií.
Michala Vachulkovámanažer, LR Health and Beauty

Neváhejte mě kontaktovat. Rád vám poskytnu více informací.

Tomáš: (+420) 776 048 928 nebo tomas@tomasnutil.cz

asistentka Markéta: asistentka@tomasnutil.cz